Split Tip Soğutma Grupları

Soğuk ve donmuş muhafaza şartlarına uygun olarak 2 ayrı kategoride üretilmektedir. Kondenser ünitesi dış hava şartlarına dayanıklı olacak şekilde, özel olarak tasarlanmaktadır. Kalite ve üretim sertifikasına uygun olarak kullanılan fanlar sayesinde, dış ünitede ses seviyesi minimize edilmiştir.


Duvar montajını kolaylaştırmak amacıyla özel askı sistemi kullanılmaktadır. Bu askı sayesinde hem montaj hem de servis kolaylığı sağlanmaktadır. Sistemi kontrol etmek, soğuk oda için dereceyi tespit etmek ve müdahaleyi daha da kolaylaştırmak için kumanda paneli kullanılmaktadır ve kumanda panelinin kurulum esnasında istenilen bir kısma montajı gerçekleştirilmektedir.

Sistemin en büyük özelliklerinden biri olan fan kontrol sistemi ile yüksek enerji kayıplarının da önüne geçilmektedir.

Endüstriyel Tip Soğutma Grupları

Endüstriyel soğutma cihazları yüksek kapasiteli soğutma cihazlarıdır. 2670-86000 Watt aralığında soğuk ve donmuş muhafaza olarak 32 ayrı modelde, standart olarak üretilmektedir. Endüstriyel cihazlarda genellikle yarı hermetik (semihermetic) kompresörler, cihazın kapasitesine göre evaporatör (iç ünite) kullanılmaktadır.


Endüstriyel soğutma cihazları yüksek kapasiteli olduğu için daha çok soğuk hava deposu tesisleri ve üretim tesislerinde ihtiyaç duyulmaktadır. Özel tasarlanmış kasası ve kaliteli ekipmanları sayesinde ses seviyesi minimize edilmiştir.

Teklif İste