2002 yılında ticari hayatına başlayan firmamız Walk-in Type Stabilite Odaları, Inkübasyon Odaları, Soğuk/Serin Depolar ve Özel Test Odaları projelendirme, kurulum ve validasyon hizmetleri ile sektöre yön veren bir kuruluş haline gelmiştir. 

Çalışma Prensibimiz

Depo alanları ve özel şartlara sahip odalar keşif sırasında kullanıcının refekatı ile gösterilen alanlara özel tasarım halinde 2D ve 3D çizimleri ile kullanıcısına sunulur. Kullanıcının onayına istinaden sırası ile uygulama aşamasına geçilir ve kurulumunu gerçekleştirdiğimiz sistemlerin tasarım aşamasından teslim aşamasına kadar oluşan süreçlerinde, tüm uygulamalar eş zamanlı olarak valide edilir. Bu Validasyon ve testler kurulum sonunda ( DQ, IQ , OQ ve PQ dosyaları ile birlikte) kullanıcısına teslim edilir.  Tüm proje sonlarında kullanıcılara sistem kontrolü ve validasyonlar hakkında eğitimler verilir. 

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, global pazarda hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak Onat Climatic müşterileri, çalışanları ve hissedarlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Vizyonumuz

Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlayarak sektörde, Avrupa'nın lider Stabilite Odası/Kabini firması olmak, ülkemizde eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.