Tezgah üzerinde fazla yer kaplamayan tasarımıyla mikrobiyoloji, araştırma ve sanayi laboratuvarlarında genel ve özel birçok uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Basit dış tasarımlarının altına saklanan programlanabilir mikroişlemcili kontrol sistemleri ve üç katlı izolasyonları ile bu sınıftaki cihazlara kıyasla mükemmel sıcaklık hassasiyeti ve dağılımı sunmaktadır.

Araştırma ve sanayi laboratuvarlarında genel ve özel uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Homojen ısı dağılımı ve sabit sıcaklık için sıvı sıcaklığı kontrolünü en iyi şekilde sağlar. Paslanmaz çelikten yapılmış kolay temizlenebilen yekpare tank ve üç katlı güçlü izolasyon ile çok iyi sıcaklık dağılımı ve kararlılığı sağlar.  Laboratuvar tezgahında pratik ve az yer kaplamaktadır.

Kullanımı kolay kontrol sistemi, sıcaklık ve zamanlayıcı iki ayrı dijital gösterge, yapılan programı 1 dk. - 99.9 saat arasında ayarlanan zamanlı veya zamansız çalıştırma. Tank içindeki yağ, kullanımı kolay bir tahliye hortumu ile kolayca boşaltılabilmektedir.

Yağ Banyosu ONT-YB Serisi

Teklif İste